9 juli 2023 13:30
Het bestuur van V.V. Sittard is verheugd te kunnen mededelen dat Rob Canten is aangesteld als de nieuwe trainer van Sittard 2 komend seizoen.
Afgelopen seizoen was Rob werkzaam als trainer bij onze JO19-1 en was hier succesvol met een mooi kampioenschap als afsluiting! Een groot gedeelte van deze spelersgroep is overgegaan naar de senioren en daarmee dus ook naar het 2e elftal. Rob kan op deze wijze verder werken aan de ontwikkeling van deze jonge groep. Robert Smeets komt ook over van de JO19-1 en zal wederom de rol van assistent invullen. Daarbij is recent Erwin Riga aangesloten bij de staf van het 2e elftal, in de rol van grensrechter. Deze rol heeft hij afgelopen seizoen ook vervuld bij de JO19-1.Wij zijn blij met deze ontwikkelingen en vinden het mooi om te zien dat dit drietal samen verder gaat binnen de senioren tak. Het bestuur wenst Rob, Robert en Erwin heel veel succes en vooral ook veel plezier in hun nieuwe uitdaging binnen onze vereniging.Bestuur V.V. SittardSame Aan'm
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.